مردی با یک کارتن کشمش صادراتی ملکان به خواستگاری دختر مورد علاقه اش رفت

کشمش صادراتی ملکان در هر فصلی به رژیم غذایی شما افزوده می شود زیرا بیش از هر میوه خشک دیگری سرشار از آنتی اکسیدان است. آنها سرشار از فیبر و پتاسیم هستند و مطالعات نشان داده است که چگونه خوردن منظم آنها می تواند خطر بیماری قلبی، سطح قند خون بالا و همچنین کلسترول بد را کاهش دهد.

در حالی که میوه‌های خشک منبع مناسبی برای دریافت مواد مغذی مورد نیاز هستند، در مواقعی مردم آن‌ها را به میوه‌های تازه فصل ترجیح می‌دهند.

در مورد کشمش صادراتی ملکان، بسیاری از کارشناسان بهداشت به مردم توصیه می کنند که برای چند برابر شدن فواید آن و جذب بهتر مواد مغذی، آن را خیس کنند. اما انگور خیس شده یا غیره، سالم تر از انگور تازه هستند؟ در صورت انتخاب، باید سراغ انگور تازه رفت یا کشمش خیس خورده؟

Bhuvan Rastogi متخصص تغذیه در پست اخیر خود در اینستاگرام به اشتراک می گذارد که چرا باید کشمش را فقط زمانی خورد که انگور تازه فصل آن نیست و باید از فواید میوه تازه استفاده کرد.

چرا باید انگور تازه را به جای کشمش انتخاب کنیم؟ راستوگی می‌گوید کشمش صادراتی ملکان با توجه به کاهش ویتامین‌های آن در فرآیند کم‌آبی، نسبت به انگور پایین‌تر است.

این متخصص تغذیه می افزاید: با مقایسه پایگاه داده تغذیه وزارت کشاورزی ایالات متحده برای کشمش صادراتی ملکان و انگور مشخص می شود که انگور دارای 15 برابر ویتامین K، 6 برابر ویتامین E و C، 2 برابر ویتامین B1 و B2 است.

ممکن است با ظاهر کهنه و بافت چروکیده‌شان نامطلوب به نظر برسند، اما کشمش غذاهای کامل، غلیظ و کم‌فرآوری‌شده هستند که در آشپزخانه بسیار متنوع هستند. آنها می توانند سرشار از فیبر، ویتامین ها، مواد معدنی، انرژی و الکترولیت باشند.

کشمش که به عنوان جایگزین سالم‌تری برای آب‌نبات‌های شکری شناخته می‌شود، می‌تواند به ماست، غلات، گرانولا، مخلوط دنباله دار یا غذاهای پخته شده اضافه شود تا نه تنها طعم آن‌ها را افزایش دهد، بلکه یک عنصر تغذیه‌ای نیز به آن‌ها اضافه کند.

آنها دارای مزایای بالقوه زیادی برای سلامتی هستند که ممکن است شامل بهبود هضم، سلامت استخوان، سطح آهن، جریان خون، باروری و خواب باشد. آنها همچنین می توانند به دلیل افزایش انرژی و همچنین به دلیل تأثیر مثبت آنها بر چشم ها، دندان ها و موها شناخته شوند. اجازه دهید با جزئیات به آنها نگاه کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.